مشاوره خیانت

مشاوره خیانت به شما کمک می‌کند که با احساسات‌تان و فردی که در حق شما خیانت کرده‌ است در حدی توانمند شوید که بتوانید با این موضوع و مشکلاتی که برایتان ایجاد خواهد شد به طور سالم مقابله کنید. عواقب خیانت برای افراد و روابطشان ممکن است بسیار پیچیده باشد و مشاوره می‌تواند به شما کمک کند تا مسیر درمانی مناسب را پیدا کنید. ما در این مطلب می‌خواهیم درباره این مطلب و راهکارهای برخورد با خیانت به شما موضوعاتی ارائه دهیم.

برای رفع مشکلات خود باید با یک مشاور خبره و متخصص در ارتباط باشند تا از نظر جسمی و روحی دچار تنش و مشکلات روحی مثل افسردگی نشوند.

رابطه افراد با یکدیگر کاملا دو طرفه است باید به خاطر داشته باشید هر رفتاری بی دلیل نیست و به دو طرف مربوط می شود اگر مسله خیانت یکی از زوجین مطرح است باید به خاطر داشته باشید این امر از عواملی در رابطه دو طرفه نشات گرفته است و اصلا نباید تمام اشاره ها در این مسله به سمت فرد خیانت کار باشد.

خیانت عواقب زیادی برای هر دو طرف به همراه دارد و تاثیرات زیادی بر زندگی شخصی و کاری افراد به جای می گذارد لذا توصیه ما به شما در صورت پیش آمدن همچنین مسئله‌ای گرفتن مشاوره خیانت از مشاورین معتبر در این حوزه است تا از  عوارض بعد از آن در امان بمانید و بدانید که در این رابطه بهترین رفتار درست چیست.

مشاوره خیانت همسر

مشاوره خیانت همسر

حتماً می دانید که گاهی ممکن است که یکی از طرفین رابطه به دیگری خیانت کند و با فرد دیگری ارتباط برقرار کند البته که فرقی نمی ‌کند که این ارتباط به چه صورت باشد گاهی می تواند خیانت کلامی باشد و یا این که جنسی باشد.

چیزی که حائز اهمیت است سلامتی روحی و جسمی فرد قربانی خیانت است.

منظور از فرد قربانی خیانت کسی است که همسرش به او خیانت کرده است از این رو فرد قربانی برای این که روحیه خود را نبازد و در مقابل چنین اقدامی بتواند زندگی خود را نجات دهد نیاز به یک مشاوره دارد در این صورت باید برای دریافت مشاوره خیانت همسر به سایت مشاور کده مراجعه کرد.

البته که دریافت مشاوره به روش های مختلف انجام می شود که در ادامه در مورد همه آن ها صحبت خواهیم نمود. برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران مشاورکده تماس بگیرید و بهترین و تاثیرگذار ترین مشاوره را با پزشکان متخصص و تحصیل کرده در این زمینه بگذرانید. برای دریافت اطلاعات بیش تر و افزایش آن ها لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

آشنایی بیشتر با واژه مشاوره خیانت همسر

خیلی از مواقع افراد تعاریف گوناگونی از خیانت دارند و آن این است. در واقع می توان گفت که خیانت به معنی عهد شکنی است . این که عهده شکنی کند ، محبت و علاقه ای را که می توانید به همسر خود تقدیم کند را به پای نفر سوم بریزد و یک مثلث عاطفی برای خود درست کند  و یا حتی رابطه ی جنسی با نفر سوم برقرار کند. خیلی از کاربران این روز ها به ما مراجعه می کنند و از خیانت همسر خود گلایه می کنند و سوالات زیر را می پرسند.

  • آیا خیانت همسر خود را با خانواده ام در میان بگذارم؟
  • ایا می توانم بدون او به زندگی ام ادامه بدهم؟
  • ایا با خیانت آرام می شوم؟
  • در صورت ماندن و فراموش کردن گذشته همسرم بار دیگر این کار را تکرار می کند؟
  • با فرزندی که در این خانه بزرگ می شود چه باید کرد؟
  • و غیره

معمولا خیلی از افراد که خیانت می کنند زیر بار خیانت نمی روند  و دائم این کار را کتمان می کنند . این مورد کمی کار را سخت می کند زیرا قطعا کسی که خیانت خود را نمی پذیرد بل شما به نزد مشاور نمی آید.

در مشاورهای خیانت به ریزترین جزئیات نیز توجه می کند

زمانی که شما نزد مشاوره می روید آن ها در مورد مسائلی با شما صحبت می کنند که شاید اصلا برای شما مهم نبوده است.

در چنین مواقعی اصلا به حرف دوستان و آشنایان توجه نکنید آن ها با توجه به احساسات و گاها خشم صحبت می کنند و در اغلب مواقع نمی توانند یک نظر اصولی به شما بدهند پس حتما باید با مشاوره پیش بروید و متوجه شوید که مشکل زندگیان از کجا است.

آیا مقصر صد در صد همسرتان است؟ این درست است که خیانت ریشه در ذات، تنوع طلبی، کمبود اعتماد به نفس و این مسائل بستگی دارد اما شاید شما نیز در یک سری مسائل کم‌ گذاشته اید.

متاسفانه خیلی از خانم ها هستند که بعد از ازدواج دیگر مانند سابق به خود نمی رسند و یا این که با آوردن بچه عملا خود را وقف کودک خود می کنند و دیگر به همسر خود توجه نمی کنند.

پس منطقی ترین کار این است که نزد مشاوره بروید و او بی طرفانه حرف های شما را بشنود و به شما راه کار بدهد در صورتی که نمی توانید از مشاوره های حضوری استفاده کنید می توانید به صورت غیر حضوری از آن ها کمک بگیرید.

مشاوره خیانت چه کمکی به ما می‌کند؟

مشاوره خیانت چه کمکی به ما می‌کند؟

در مشاوره خیانت، مشاور با شما در مورد دلایل و آثار خیانت صحبت می‌کند و به شما راهکارهایی ارائه می‌دهد تا درک بهتری از خود و نیازهایتان پیدا کنید. مشاوران به دلیل تحصیلات علمی و تجارب زیادی که در این زمینه دارند بهترین راه حل‌ها را برای مقابله با آثار زیان‌بار این موضوع در اختیار شما قرار می‌دهند. برای مثال، اگر همسر شما به یک شخص دیگر خیانت کرده‌ است، مشاور می‌تواند به شما کمک کند تا با صحبت کردن با یکدیگر یک مرحله به جلو گام بردارید و در صورت امکان رابطه خود را احیا کنید.

به طور کلی، مشاوره خیانت می‌تواند به شما کمک کند که بهترین راه‌های مقابله با خیانت و تحمل فشار و دردی که برای شما ایجاد می‌شود، پیدا کنید.

رفتن به روانشناس و صحبت کردن درباره خیانت می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. این مزایا شامل موارد زیر است:

1. کمک به شناخت و رویارویی با احساسات: روانشناس می‌تواند به شما کمک کند تا با احساساتی که در نتیجه خیانت تجربه کرده‌اید، مثل خشم، ناراحتی و افسردگی، مقابله کنید و گامی مثبت جهت رفع مشکاتتان بردارید. علاوه بر این روانشناس به شما کمک می‌کند تا بتوانید به طور صادقانه‌ای با احساساتتان رو در رو شوید تا روند بهبودی سرعت بیشتری به خود بگیرد.

2. کمک به بازیابی روابط: در بحث خیانت، تلاش مشاور برای نجات و برقراری دوباره ارتباط با همسر شما بسیار دشوار است. با این حال، یک روانشناس می‌تواند به شما کمک کند تا ارتباط با همسرتان را بازیابی کنید  و در صورتی که رابطه امکان احیا داشته باشد بتوانید بدون جدایی و طلاق به صورت مسالمت آمیزی با یکدیگر زندگی کنید.

3. تقویت خودآگاهی: با رفتن به روانشناس، می‌توانید بیشتر در مورد خودتان، ارزش‌های خود، رفتارها و روابط خود با دیگران آگاهی پیدا کنید. این تقویت خوداگاهی سبب می‌شود تا بتوانید نقص‌ها و ایرادات‌تان را در رابطه بپذیرید.

4. بهبود روابط در آینده: یادگیری مهارت‌های متعدد می‌تواند برای ایجاد و شکل گیری ارتباطات سازنده شما با دیگران در آینده کمک کند و بهبود آن‌ها را به ارمغان آورد.

5. کمک به کاهش احتمال تکرار خیانت: یکی از بزرگترین نگرانی‌هایی که می‌توانید در مورد خیانت داشته باشید، این است که احتمال تکرار آن چه قدر است. با این حال، یک روانشناس می‌تواند به شما کمک کند تا عوارض خیانت مخربی که با آن مواجه شده‌اید، را بطور موثری بشناسید تا از تکرار آنها در آینده جلوگیری کنید.

بنابراین، رفتن به روانشناس می‌تواند به شما کمک کند تا با خیانت بهتر و سالم‌تر برخورد کنید و ذهنیت اجتماعی و رابطه با دیگران را بهبود بخشید.

چه مواردی باید در مشاوره خیانت همسر بررسی شود؟

مشاوره خیانت یک فرایند مهم است که باید بسیار جدی گرفته شود و به چندین موضوع باید توجه داشته باشیم. مهمترین این موضوعات عبارتند از:

2. دلایل خیانت: باید بررسی شود که چرا به خیانت روی آورده‌اید؟ آیا دلیلی وجود دارد که باعث شده شما خیانت کنید؟

3. عدم اعتماد به‌نفس: خیانت ممکن است نشانه‌ای از عدم اعتماد به‌نفس در فرد باشد. گاهی تجربه داشتن روابط ناموفق و تجربه‌های منفی باعث می‌شود تا فردی برای جبران کمبود اعتماد به نفس در خود و یا شنیدن تعریف و تمجدیدها از سمت فرد دیگر اقدام به خیانت کند.

5. توسعه یکپارچگی و هماهنگی: می‌توانید با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های بهبود رابطه زناشویی یا یادگیری کنترل هیجانات خود به بهبود آسیب‌های ناشی از خیانت در خودتان کمک کنید. مشاوران در جلسات درمانی به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند زیرا تا زمانی که نتوانید به یک شناخت و خوداگاهی برسید نمی‌توانید با احساسات‌تان مواجه شوید.

7. نحوه جلوگیری از تکرار خیانت: مشاوران در جلسات خیانت به این موضوع مهم توجه بسیاری دارند و تلاش می‌کنند تا در جلسات خیانت با ریشه‌یابی دقیق مشکل در هر دو طرف تغییری ایجاد کنند. علاوه بر این تمریناتی به زوجین ارائه کنند که احتمال انجام مجدد خیانت صفر شود.

8. تلاش برای پیشرفت: در نهایت باید با تلاش و افزایش آگاهی خود و همسرتان به پیشرفت رسیده و در جهت ایجاد یک رابطه سالم و ارتباطی مثبت  در کنار یکدیگر به صورت همزمان کار کنید.

عواقب احتمالی عدم استفاده از مشاوره خیانت

عواقب احتمالی عدم استفاده از مشاوره خیانت

عدم استفاده از مشاوره خیانت می‌تواند عواقب جدی و مستمری برای شخص و روابطش داشته باشد. برخی از این عواقب عبارت‌اند از:

1. تاثیرات بر روابط دیگر: در صورتی که یک فرد بعد از خیانت از یک متخصص روانشناس کمک نگیرد ممکن است که روابط وی دستخوش تغییراتی منفی شود. مثلاً بسیاری از افراد بعد از خیانت مشکوک می‌شوند و این شک را نسبت به اطرافیان خود نیز نشان می‌دهند. همین موضوع سبب مخدوش شدن روابط فردی و کاهش اعتماد به نفس یا عزت نفس شخص می‌شود.

2. خطر تکرار خیانت: در صورتی که شخص عواقب خیانت را درک کرده و از مشاوره خیانت استفاده نکند، خطر تکرار این رفتار مخرب در آینده بالا می‌رود. این موضوع ممکن است به دلیل عدم کنترل و مدیریت درد و احساسات درست و یا برخورد ناصحیح با وضعیت فعلی ایجاد شود.

3. افزایش تنش و اختلاف: خیانت می‌تواند باعث تنش و اختلاف شدید در رابطه شخص و همسرش شود و اگر این نگرانی‌ها به علت نرفتن به مشاوره نشود، این تنش و اختلاف بیشتر خواهد شد.

4. تحلیل نادرست: اگر یک فرد به جای اینکه مشاوره خیانت بگیرد، سعی به تحلیل وضعیت با استفاده از منابع اینترنتی و دیگر منابع نامشخص کند، ممکن است تصمیمات نادرست و خطرناک برای خودش بگیرد و درک شفافی از عواقب کارش نداشته باشد.

به‌طور کلی، رفتن به سراغ مشاور به شما کمک می‌کند تا با خیانت به طور سالم‌تری برخورد کنید و با مسائل و عواقبی که می‌تواند به دلیل خیانت ایجاد شود را برای خود و خانواده‌تان کاهش دهید.

پیشنهاد میکنیم از مشاوره زوج درمانی مشاورکده حتما استفاده کنید.

بهترین عکس العمل در مقابل خیانت شوهر با یک مشاوره درست

معمولا فردی که خیانت میبینه چه زن چه مرد دچار بهت و ناباوری هست وعکس العمل این افراد کاملا متفاوته برخی افراد کاملا هیحان مداربرخورد می کنند بعضی افراد سکوت می کنندو پر از خشم اند و بضی کاملاً منطقی و مدیریت شده رفتار می کنند باید بگوییم نحوه برخورد شما هنگام مواجهه با این بحران بسیار مهم در روند درمان خیانت است .

یادتون باشه موقعی که با این بحران مواجه می شوید حال خودتان را نمی فهمید و ممکنه هر کاری ازتون سر بزنه ولی در اون زمان متوجه این مسئله نیستید که تصمیمتون درباره زندگیتون چیه بهتره پلای پشت سرتون خراب نکنید

هیجانات خودتون و کنترل کنید و هیجانمدار برخورد نکنید چرا که برخورد نامناسب در این زمان مثل سر و صدا و در جریان گذاشتن دوستان و خانواده ها و اطافیان و هر کاری که منجر به آبروریزی شود جز اینکه کار رو برای خودتون و حتی من مشاور سخت کند چیز دیگری به همراه ندارد.

بهترین کار در این زمان مشورت با مشاورین و متخصصین مجرب در این امر است تا با توجه به ویژگی های شخصیتی خودتان و همسرتان و با توجه به رابطه زوج شما بهترین راهکار را برای مدیریت این بحران ارائه دهد. این کار به شما کمک میکند تا هیجانات خود را کنترل کنید و رفتار مناسب با موقعیت خیانت شوهر خود را در پیش بگیرید تا از آسیب های احتمالی جلوگیری شود وبه شما کمک شود تا به بهترین شکل ممکن مسئله بوجود آمده رو حل کنید.

حال با توجه به رواج این آسیب در بین زوجین و عدم اطلاعات کافی افراد در این زمینه ضرورت این امر دیده می شود تا با مفاهیم گسترده تری از خیانت مردان آشنا شوید تا بدون خشم زیاد علل و عواملی که منجر به خیانت می شود را بدانید.

همچنین از عواملی که موجب خیانت مردان می شود آگاه شوید و همچنین تعریف درستی از خیانت را بدانید تا بتوانید آگاهانه متوجه بروز این رفتار شوید و بهترین تصمیم گیری را هنگام مواجهه با این امر داشته باشید.

خیانت چیست و در مردان چگونه است؟

خیانت چیست و در مردان چگونه است؟

بیشتر مردم عامه بخصوص در بین مردان این تصور غلط وجود دارد که خیانت فقط رابطه جنسی است .در صورتی که هر ارتباط و کار پنهانی ای که بین زوجین صورت می گیرد که خارج از قوانین زوج است و تعهدات آنها را نسبت به یکدیگر زیر سؤال می برد خیانت است.

برای مثال مردی که بدون اطلاع همسرش همکار خانومش رو از محل کار به منزلش میرسونه چون در مسیرش هست در صورتی که میدونه همسرش متوجه چنین مسئله ای بشه ناراحت میشه دقیقاً تایمی که همکارش کنارش هست خانومش تماس میگیره میگه کجایی؟میگه بیرون بعد میپرسه صدای کی میاد میگه هیچکس تنهام اینکار پنهانکاریه یعنی از قبل در قوانین زوج عنوان شده باشد که ارتباطات همکاری و دوستی چارچوب و محدودیت هایی دارد و آگاهانه پنهانکاری صورت میگیرد.

یا خانومی که با همکار آقا داره چت میکنه و از دید همسرش پنهان میکند خیانت است ؛ یعنی میدونه که اگر شوهرش متوجه شه همکار مردش در فضای مجازی با وی در ارتباط است ناراحت می شود. پس این مسئله از زوجی به زوج دیگه تعریفش متفاوته و کاملاً توافقی است.

انواع خیانت در مردان چگونه است؟

شاید براتون این سوال مطرح شه که خیانتم مگه انواع دارد؟

باید بگم بله خیانت انواع مختلفی دارد ؛ اکثر مردم فکر می کنند خیانت فقط رابطه جنسی هست و بس در صورتی که برخی افراد بدون هیچگونه رابطه جنسی به همسرشون یا پارتنرشون خیانت می کنند. در ادامه انواع خیانت هایی که وجود داره و خیلی از افراد به تصور اینکه خیانتی انجام نمی دهند وهیچگونه احساس گناهی ندارند رو بیان میکنم.

  • خیانت عاطفی همسر
  • خیانت جنسی مردان به زنان
  • خیانت ترکیبی (جنسی، عاطفی)
  • خیانت مجازی یا سایبری

مشاوره برای شناخت، خیانت عاطفی در مردان و تبعات آن بر روابط زوج:

در این نوع رابطه مرد وارد رابطه با فردی غیر از همسر خود می شود و ابراز علاقه به فردی غیر از زن خود می کند و این رابطه هم میتونه همراه با رابطه جنسی باشه هم میشه بدون رابطه جنسی و تنها ارتباط احساسی بین دو نفروجود داشته باشه.

البته اکثر این روابط در ادامه به رابطه جنسی ختم می شود به دلیل عشق و احساسی که بین دو نفر شکل می گیرد اما مواردی هم وجود دارند که گرایش جنسی بین زن و مرد در این روابط وجود ندارد و فقط صمیمیت و احساس در نقطه اوج خودش قرار دارد.

معمولاً این نوع خیانت در مردان از روی کنجکاوی با یک درد دل ساده شروع میشه و با ادامه و استمرار ارتباط فرد بدون اینکه متوجه شود احساس درش شکل میگیرد ومعمولاً صمیمیت بینشان افزایش پیدا میکند و وابستگی عاطفی بینشان شکل می گیرد.

پیشنهاد ما به شما : مشاوره طلاق

مشاوره برای آشنایی با تبعاتی که خیانت عاطفی همسر برای ارتباط زوج دارد چیست؟

مردی که درگیرخیانت عاطفی میشود زمانی رو که باید برای زن وهمسر خود بگذارد را برای نفر سوم میگذارد واحساس عاطفی و صمیمیت را با زنی غیر از همسر خود تجربه می کند و از دایره ارتباطی با همسر خود خارج می شود.
وقتی مرد خیانت می کند بیشتر انرژی خود را بسمت زنی غیر از همسر خود می برد بنابراین فاصله زیادی در ارتباط با همسرش ایجاد می شود که ممکن است منجر به طلاق عاطفی شود یعنی زن و مرد در یک مکان مشترک زندگی میکنند بدون هیچگونه ارتباط جنسی و احساسی بطوری که این فاصله کم کم شروع می شود و بیکباره عمیق و عمیق و عمیقتر میشه تا جایی که طلاق عاطفی رخ میده و تنها در شناسنامه بعنوان همسر شناخته می شوند.

از بزرگتریت تبعاتی که خیانت عاطفی بر ارتباط زوج دارد همین طلاق عاطفیست که به تدریج شکل می گیرد.

ممکنه منجر به جدایی و از هم گسیختگی کانون گرم خانواده شود: برای یک زن ارتباط عاطفی و صمیمیت بین خودش و شوهرش اولویت دارد به ارتباط جنسی بنابراین زمانی که هیچگونه توجهی از همسرش دریافت نمیکنه و مورد بی مهری همسرش قرار میگیره نسبت به همسرش سرد میشه وقتی متوجه خیانت شوهرش میشه و یاد این مسئله میوفته زمانی که به حمایت عاطفی شوهرش احتیاج داشته و همسرش عشق و محبت و وقتی رو که باید براش میذاشته یجای دیگه صرف کرده دلزدگی براش بوجود میاد و هیجانات احساسی منفی متفاوتی را تجربه می کند.

این زن پر از احساس خشم ‌‌غم وافسوس تنهایی ودر نهایت انتقام می شود که ممکن است نتواند با این احساسات منفی در مورد خیانت شوهر خود کنار بیاد و منجر به جدایی و طلاق شود.

به همین علت ضرورت دارد فردی که خیانت میبیند حتماً با مشاور در ارتباط باشد تا بتواند هیجانات منفی خود را مدیریت کند و تا جایی که امکان دارد با کمک مشاور این بحران را پشت سر بگذارد و با کمترین آسیب وحل اختلافات زوج در جلسات زوجدرمانی و حل تعارضات زوج با ریشه یابی و درمان خیانت کانون خانواده حفظ شود .

مشاوره صحیح برای آشنایی با خیانت جنسی مرد و تبعات آن بر روابط زوج:

خیانت جنسی مردان زمانی اتفاق میوفتد که فقط بخاطر ارضاء نیازهای جنسی وارد روابط نامشروع می شوند .در این نوع خیانت هیچگونه ارتباط عاطفی بین طرفین رابطه وجود ندارد فقط و فقط ارتباط بصورت رفع نیاز جنسی تعریف می شود.

در این حالت مردان علت خیانتشان تنوع طلبی جنسی ، عدم رضایتمندی رابطه زناشویی و گاهاً در برخی مراجعین شاهد اختلالات جنسی و یا تقاضاهای غیر معمول مرد در ارتباط جنسی هستیم که در این موارد به علت سلامت زن در ارتباط جنسی و عدم سلامت که متقاضی رفتارهای جنسی غیر معمول است به سمت روابط غیر مشروع کشیده می شودو خیانت صورت می گیرد که برای‌ پاسخ به کنجکاوی ها یا نیازهای جنسی غیر مشروع خود می باشد .

مشاوره تلفنی برای آشنایی با تبعات خیانت جنسی مرد بر رابطه زوج:

در مشاوره های خیانت ما دیدم که وقتی یکی از زوجین با خیانت همسرش مواجه میشه اولین و مهمترین سؤالی که تو ذهنش میاد اینه که ؛ آیا رابطه جنسی هم داشتن؟
اهمیت این موضوع هم برای زن هم برای مرد بسیار مهم است و ممکنه منجر به جدایی زوج شود .در اینجا به چند مورد از آسیب هایی که خیانت مردان بر روی زن دارد و رابطه زوجشان اشاره میکنم.


ـ کم شدن میل جنسی نسبت به همسر خود: مرد ها وقتی برای رفع نیاز جنسی خود وارد روابط فرا زناشویی می شوند اولین اتفاقی که میوفته میل جنسش نسبت به همسرش کم میشه و در نهایت ایجاد فاصله عاطفی زوج و طلاق عاطفی رخ می دهد.

که مردها بصری هستند به همین دلیل ازنظرزیبایی ظاهری و اندام شریک جنسی خود را با همسر خود مقایسه می کندو همچنین مهارت های جنسی همسر خود را با شریک جنسی خود مقایسه میکند همین امر موجب سردر گمی و تنوع طلبی وی شده و در رابطه دیگر متمرکز نیستند واین موضوع باعث دلسردی همسرش در ارتباط جنسی میشود و ارتباط جنسی بین زوج به حداقل می رسد یا کلاً قطع می شود.


ـ خیانت جنسی مرد یک سیکل معیوب را در رابطه زوج به وجود می آورد برای مثال وقتی زن متوجه خیانت همسرش می شود از برقراری رابطه جنسی با همسرش امتناع می کند و مرد مجدد برای رفع نیاز جنسیش به سمت خیانت می رود و همینطور این سیکل معیوب ادامه دارد.

مشاوره درست برای آشنایی با خیانت( جنسی ـ عاطفی )در مردان و تبعات آن در روابط زوج:

در این نوع خیانت مردان هم از نظر عاطفی هم جنسی درگیر رابطه هستند در واقع احساس مالکیت روی پارتنر خود دارند مثل این میمونه که همسر دوم اختیار کرده است.

معمولاً این روابط با رابطه احساسی شروع می شود و احساس بین دو نفر زیاد هست به ارتباط جنسی منجر می شود بدترین نوع خیانت مرد به زن است که جدا شدن از این رابطه و فاصله گرفتن از این احساس برای مردان سخت وزمان بر است .

مشاوره برای آشنایی با تبعات خیانت(عاطفی ـ جنسی)مردان بر ارتباط زوج :

در خیانت مواجه هستیم با عدم مسئولیت مرد نسبت به همسر و خانواده:

در مشاوره های خیانت گاها ما متوجه می شویم که مردان در این نوع خیانت احساس مالکیت نسبت به پاتنر خود دارند و تمام حواس و تمرکزشان روی رابطه با نفر سوم است و توجهشان نسبت به همسر خود کاهش پیدا می کند و باعث ایجاد فاصله و عدم مسئولیت نسبت به همسر و خانواده خود می شود.

بنر-مشاوره-زناشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات مشاوره روانشناسی

آخرین مقالات مشاوره روانشناسی

مشورت نیاز داری کلیک کن!