021-66197223

021-66197223

راه های کشف خیانت

کشف راه های خیانت

راه های کشف خیانت، در مردان بسیار ساده تر است، اما امکان وجود اشتباه در تشخیص خیانت شوهر هم می تواند وجود داشته باشد. برای شرکت در جلسات مشاوره خیانت به صورت آنلاین یا حضوری در مورد راه  های کشف خیانت مردان و زنان می توانید از سایت مشاور کده کمک بگیرید و با مشاوران آن به صورت آنلاین صحبت کنید.

 برای کشف خیانت همسر باید کارهای اصولی و با دقت زیادی را انجام دهید. اگر به همسر خود در زمینه خیانت شک کرده‌اید، باید در این زمینه با دقت عمل کنید.

گاهی اوقات زنان یا مردان توهم می زنند، که همسرشان به آنها خیانت می کند، اما برای رسیدن به موضوع اصلی باید صبور باشید تا راه های تشخیص خیانت برایتان آسان شود. سایت مشاور کده اطلاعات کافی و کاملی را برای آگاهی از شناخت راه های خیانت همسر و اثبات آن در اختیار گذاشته است.

تماس برای مشاوره خیانت

راه اول

 ۱.در ابتدا فرد حس میکند که در رابطه زناشویی خود نفر سومی هم وجود دارد و درباره آن صحبت می کند. برخی از افراد با ایجاد ارتباط با دوستان یا همکار یا فرد دیگر ممکن است، که زمینه را برای ایجاد خیانت آغاز کند. این موارد یکی از رایج ترین دلایل خیانت کردن است.

مطلب پیشنهادی به شما : علل ایجاد خیانت

باید این را هم بدانید که برخی افراد فقط از ملاقات با شخص جدید هیجان زده می شوند و ممکن است که هیچ اتفاق بدی بین آنها رخ ندهد. ولی در مقابل باید بدانید که همیشه خیانت وجود دارد و خیانت کردن از راه های مختلفی ممکن است رخ دهد.

راه دوم از راه های کشف خیانت

 ۲.در بین زن و شوهر فاصله عاطفی به وجود می آید. اگر همسرتان برای در کنار شما بودن و همچنین برای مکالمه و صمیمیت با شما عذر و بهانه می آورد، این یکی از نشانه های کلیدی خیانت است.

این فاصله عاطفی ممکن است که علاوه بر خیانت، مشکلات عمیق تری را در رابطه شما به وجود آورد. برای جلوگیری از این مشکلات و عمیق تر شدن آن به شما پیشنهاد می کنیم، که با روانشناسان با تجربه سایت مشاور کده مشکلات خود را در میان بگذارید و از آنان راهنمایی بخواهید.

راه سوم

۳. رفتار همسرتان ناگهان تغییر می کند و با محبت تر می شود. گاهی اوقات رفتار همسر شما به صورت آنی تغییر می کند، ولی به این نکته توجه نمی شود که این امر می‌تواند یکی از راههای کشف خیانت باشد. اگر همسرتان بیش از حد از لحاظ عاطفی محبت خود را به نمایش می گذارد و یا هدایای زیادی می گیرد، در کارهای خانگی به شما بیش از حد تصور کمک می کند، بدانید که این یک پرچم قرمز برای شما می باشد. انجام گناه و سرپوش گذاشتن بر روی آن، به همسر شما این انگیزه را می‌دهد تا نسبت به شما محبت بیشتری داشته باشد.

تماس برای مشاوره خیانت

راه چهارم و پنجم از راه های کشف خیانت

 ۴‌.همسر شما بیشتر از گذشته به ظاهر خود میرسد و تغییر زیادی در ظاهر خود انجام داده است. اگر همسرتان، بهتر از قبل لباس می پوشد و بیشتر ورزش می کنند و توجه خود را بر روی نظافت شخصی جمع کرده و به طور مرتب عطر و ادکلن میزنند، این می‌تواند یک نشانه برای خیانت باشد.

 ۵.اگر همسرتان در زندگی زیاد غیبت می کند، می‌تواند چراغ قرمزی برای هوشیاری شما باشد. اگر همسرتان دیر وقت از از محل کار به خانه می آید و آخر هفته ها تماس زیادی دارد و باید در محل کار خود حاضر شود و مرتب به سفر کاری می رود یعنی بوی خیانت به مشام می رسد.

راه شش، هفت و هشتم

 ۶.اگر همسرتان شما را متهم به خیانت میکند و این رفتار، غیر منطقی باشد، میخواهد که خیانت خود را پنهان کند و گستاخانه، شما را متهم به خیانت میکند، که این رفتار از عوارض خیانت کردن او است که باعث متهم کردن دیگران می شود.

 ۷. همسرتان مبالغ زیادی را برداشت می کند. اگر شما و همسرتان حساب مشترک دارید و متوجه شدید که او پول زیادی را از حساب برمیدارد و خرج او از حد معمول خارج شده، این باید زنگ هشداری برای ایجاد زمینه خیانت به شما باشد.

 ۸. همسرتان به قول هایی که به شما داده است پایبند نیست.

بهترین راه های کشف خیانت

 ۹. اگر همسرتان بیش از حد به رفت و آمد شما توجه کند، مدام از شما برنامه روزانه‌تان را پرس و جو کند، مثلاً چه زمانی به خانه باز خواهید گشت؟ مثلاً چه زمانی با دوستانتان بیرون می روید؟ یا مثلاً اینکه به سفر برو و حسابی برای خودت استراحت کن اینها همگی اطلاعاتی است که  همسرتان می خواهد داشته باشد تا بتواند با فرد دیگری راحت تر رابطه برقرار کند و تلاش می کند که وقت خود را برای او خاای کند و او را با خود هماهنگ کند.

 ۱۰. اگر همسرتان درباره برنامه های آینده با شما صحبت نمی کند، بدانید که برای شخص دیگری رویاپردازی کرده و دیگر جایی برای شما و  برای صحبت با شما باقی نگذاشته است.

 ۱۱. اگر همسرتان دیگر از انجام کارها برخی کارهای شما ناراحت نمی شود، و مانند گذشته با یکدیگر مشاجره ندارید و رفتار او کاملاً نسبت به شما کاملا عادی شده است، بدانید که تمرکز خود را بر روی شخص دیگری گذاشته است.

 ۱۲.اگر همسرتان در رابطه جنسی با شما احساس صمیمیت نمی‌کند و نسبت به شما کشش جنسی ندارد، بدانید که میل جنسی خود را با شخص دیگری برطرف می کند.

 ۱۳.اگر همسرتان مالکیت زیادی بر ثروت خود دارد و بر روی وسایلی مانند گوشی همراه، ماشین، محل کار و لباس های خود حساسیت بیش از حد به خرج می دهد،‌‌‌ باید کنترل بیشتری روی آن داشته باشید و از برنامه ی کارهای او باخبر شوید.

راه های کشف خیانت

راههای اثبات خیانت:

 راه های مختلفی برای اثبات خیانت زن و مرد به یکدیگر وجود دارد. یکی از راههای اثبات خیانت اقرار خود فرد به خیانت می باشد، که می تواند در حضور قاضی یا بازپرس و یا شهادت شاهد باشد، تا قاضی طبق قانون خیانتکار را مجازات کند.

 برای مشاوره راههای اثبات خیانت مرد و زن میتوانید از سایت مشاور کده اطلاعات کافی را دریافت کنید. با مشاوران به صورت آنلاین مشورت نمایید. زمانی که زن و مرد با یکدیگر ازدواج می کنند، در بین آن ها علاوه بر رابطه صمیمی، حد و مرز هم به وجود می آید، که همه برای این دو فاکتور حرمت قائل هستند. اگر کسی به این حریم وارد شود، جرم محسوب می شود و با آن برخورد خواهد شد.

 زمانی که زن یا مرد متوجه خیانت همسر خود میشوند و می خواهند از او شکایت کنند، باید طبق قانون مجازات کار را انجام دهد . باید راههای اثبات خیانت را بلد باشد. از جمله راههای اثبات خیانت همسر که قانون مجازات آن ها را جرم می داند و در صورتی که فرد خیانتکار شاکی هم نداشته باشد و یا شاکیان رضایت دهند، طبق قانون مجازات فرد خیانتکار باید مجازات شود.

بر طبق این قانون اگر زن و مردی با یکدیگر زوجیت نداشته باشند و رابطه نامشروع یا عمل منافعی غیر از زنا با یکدیگر داشته باشند، مجازات آنها تا ۹۹ ضربه شلاق خواهد بود. این حکم در صورتی اجرا می‌شود، که فرد شاکی خیانت همسر خود را اثبات کند.

راه هایی که می توانید از آن بهره ببرید

اولین راه اثبات خیانت همسر، اعتراف از طریق خود فرد خیانتکار است که در محضر دادگاه فرد خیانتکار اعترافات خود را بر روی برگه یادداشت می‌کند و زیر آن را امضا می‌کند.

 اگر مرد به زن خود خیانت کند، بدون اجازه و یا دادگاه زن دیگری را در اختیار داشته باشد، نحوه اثبات آن متفاوت است. مرد ممکن است که زن دوم را صیغه موقت یا صیغه دائمی کرده باشد، که برای اثبات این خیانت اگر زن دوم را صیغه موقت کرده باشد، باید صیغه نامه را به دادگاه برده و با ارائه دادن آن، قاضی مدارک لازم را به دفتر ثبت ازدواج آنها ارجاع می دهد.

 اگر مرد زن دوم را صیغه دائم کرده باشد، طبعا نام زن دوم در شناسنامه او خواهد بود و اثبات این جرم به راحتی به دادگاه با  ارائه شناسنامه انجام خواهد شد‌.

 اگر زن یا مرد زنا کنند، برای اثبات این خیانت باید فرد خود، به گناه خود اعتراف کنند و نیاز به وجود چهار مرد عادل، شهادت دو زن عادل، است که کار بسیار دشواری می باشد.

استفاده از اسکرین شات؛ از راه های کشف خیانت

 از راههای دیگر اثبات خیانت این است که  آیا می توان از طریق ارائه عکس یا فیلم خیانت و یا اسکرین شات های چت های همسر در فضای مجازی خیانت را اثبات کرد؟

 داشتن عکس و اسکرین شات از پیام های همسر، می تواند از جمله نشانه های خیانت برای ارائه به دادگاه باشد و قاضی با دستور گرفتن تمام پرینت چت و مکالمات او برای او حکم را صادر می کند. توصیه می شود که در صورتی که از خیانت همسر خود اطمینان کافی ندارید از او شکایت نکنید زیرا پس از شکایت اگر نتوانید آن را اثبات کنید، به جرم افترا خودتان محکوم می شوید.

 قبل از اقدام برای شکایت از همسر با کارشناسان مشاوره خیانت، مشاور کده مشورت کنید و از تجربه آنها برای اثبات خیانت استفاده نمایید.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مقالات مشاوره روانشناسی

درمان افسردگی بدون دارو
افسردگی
nima

درمان افسردگی بدون دارو

درمان افسردگی تنها با دارو صورت نمی‌گیرد بلکه بسیاری از روش‌های دیگر نیز برای جلوگیری از گسترش افسردگی موجود هستند. ما در این مقاله سعی

بیشتر بخوانید »
مرد طلاق گرفته
مشاوره طلاق
nima

پشیمانی بعد از طلاق

طلاق یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. بسیاری از زوج‌ها بعد از اینکه مدت زمانی از ازدواجشان گذشت تازه به

بیشتر بخوانید »

آخرین مقالات مشاوره روانشناسی

درمان افسردگی بدون دارو
افسردگی
nima

درمان افسردگی بدون دارو

درمان افسردگی تنها با دارو صورت نمی‌گیرد بلکه بسیاری از روش‌های دیگر نیز برای جلوگیری از گسترش افسردگی موجود هستند. ما در این مقاله سعی

بیشتر بخوانید »
مرد طلاق گرفته
مشاوره طلاق
nima

پشیمانی بعد از طلاق

طلاق یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد. بسیاری از زوج‌ها بعد از اینکه مدت زمانی از ازدواجشان گذشت تازه به

بیشتر بخوانید »
Call Now Buttonبرای تماس با مشاور کلیک کنید