021-66197223

021-66197223

مشاوره اختلال وسواس فکری و عملی

درمان اختلال وسواس فکری شدید

اختلال وسواس فکری و عملی مبحثی است که متاسفانه خیلی از افراد با آن در گیر هستند اگر خودتان با این موضوع رو به رو نیستید حداقل در اطرفیانتان یک نفر را دیده اید که با این مشکل دست و پنجه نرم می کند و گاها نمیخواهد متوجه شود که این مشکل را دارد و در پی راه حل بر نیامده و نه تنها خود را بلکه اطرافیانش را نیز با این مسله درگیر میکند و نیاز به مشاوره برای درمان وسواس فکری می شوند.

مطلب پیشنهادی به شما : مشاوره ترس و فوبیا

در اختلال وسواس فکری عملی ابتدا فرد دچار اضطراب و استرس می شود و به خاطر این افکار اضطراب آور و استرس آور خود را به سمت وسواس عملی سوق می دهد.

مشاوره برای درمان اختلال وسواس فکری شدید و عملی

اعمالی که از سمت اینگونه افراد صورت میگیرد کم کم تبدیل به اعمال غیر ارادی می شود که افراد در جهت کاهش وسواس فکری خود آنها را انجام می دهند.

روش های درمانی مختلفی برای اینگونه افراد وجود دارد که مهترین ان استفاده از مشاورین حرفه ای در این زمینه یا مطالعه در راستای روانشناسی فردی است. چرا که اگر جزیی تر شویم متوجه می شویم که دلایل اینگونه اختلال به ریشه های روانی نیز بر می گردد.

آخرین مقالات مشاوره روانشناسی

درمان اضطراب اجتماعی
روانشناسی فردی
ravanadmin

درمان اضطراب اجتماعی

ممکن است گاهی در اطرافیان و نزدیکان خود دیده باشید که از آمدن به یک دورهمی اجتناب می‌کنند و هنگامی هم که می‌آیند نمی‌توانند تا

بیشتر بخوانید »
Call Now Buttonبرای تماس با مشاور کلیک کنید